Gimtadienio sveikinimai

Nuoširdžiausi sveikinimai nuo visos komandos, linkime, kad gyvenimas ir toliau būtų spalvingas, be didelių kliūčių ir kupinas įsimintiniausių akimirkų!

Siek savo svajonių, pasitikėk savo nuojauta, būk apsupta nuostabiausių žmonių ir spindėk gėriu. Su gimtadieniu!

Su gimtadieniu! Tegul visada šalia būna geri, mylintys, draugiški ir gera linkintys žmonės. Stipriai tave apkabiname!

Gimtadienio proga linkiu visko, kas paprasta, bet gražu – laimės ir pilnatvės jausmo, sveikatos, didelių svajonių ir jų išsipildymo, skanaus torto ir geros kompanijos, su kuria galėtum jį suvalgyti.

Gimtadienio proga iš visos širdies linkime stiprios sveikatos, besipildančių planų, ranka pasiekiamos sėkmės, energijos, jėgų ir laimės!

Linkime, kad gyvenimas būtų pilnas teigiamų emocijų, tikrų draugų ir nepamirštamų akimirkų! Tegu tavo gyvenimas būna užpildytas begalinės laimės, stiprios sveikatos, nuoširdžios meilės, didžiulės sėkmės ir išsipildančių svajonių! Su gimtadieniu!

Kaip laikas greit metus skaičiuoja! Jis bėga lyg sraunus vanduo, jis nesustoja. Ir nors šiandieną jubiliejų Tu šventi, Tau metų tiek, kiek Tu jauti širdy. Jubiliejaus proga nuoširdžiai sveikiname ir linkime daug gražių akimirkų kasdienybėje! Lai bėgantys metai niekada nepakeičia akių ir širdies šilumos.

Nuoširdžiausi sveikinimai gimimo dienos proga! Linkiu niekada nepritrūkti ryžto, išminties, veržlumo siekti užsibrėžtų tikslų!

Ir saulė matys, ir mėnulis matys, Koks jubiliejus, kokia sukaktis! Tiktai nemanyk, kad nors kiek pasenai. Iš džiaugsmo visi mes atrodom jaunai.

Visada būk žavinti ir pastebima, su atvira meilei širdimi. Gimimo dienos proga linkiu tau būti laiminga, turtinga ir sėkminga, nes dažnai mums gyvenime to taip trūksta.

Gimtadienio proga linkim niekada nepritrūkti ryžto, išminties ir veržlumo siekiant užsibrėžtų tikslų, o gyvenimas lai dovanoja tik sėkmę, džiaugsmą ir meilę!

Lai tau gimsta tik turtingos idėjos, išsipildo visi suplanuoti planai, o darbo rezultatai būna tik vaisingi.

Gimtadienis – pati gražiausia šventė. Miela, nuostabi diena. Gimtadienio proga linkime geros nuotaikos, besipildančių planų, energijos, jėgų ir laimės!

Tau atrodo vakar dar maži bėgiojom, Ir aukštyn vis kėlėm rankytes. Šiandien tau metai ilgą kelią dovanojo, o mes tau dovanojame gėles.

Lai kiekvieni bėgančio gyvenimo metai atneša įkvėpimo, ramybės ir džiaugsmo. Lai ši diena atneša akimirkas, kurios priverčia Jus šypsotis. Su gimimo diena!

Gyvenimas pilnas netikėtumų. Linkim tau tik pačių smagiausių!

Geri draugai yra tarsi žvaigždynai, kuriuos ne visada matome, bet žinome, kad jie visada yra. Tu esi mūsų žvaigždelė! Sveikiname Tave su tavo diena ir siunčiame šilčiausius linkėjimus.

Tegul šiandien viskas būtų gardu, dosnu ir linksma! Tegul viduje ir toliau liepsnoja tas nenuilstantis ir vis pirmyn vedantis ieškojimo bei atradimo jausmas! Siunčiame nuoširdžiausius sveikinimus gimimo dienos proga.

Tegu gyvenimas būna šviesus ir saulėtas, o sunkumai trapūs. Su gimtadieniu.

Gimtadienio proga linkime tavo Svajonėms – sparnų, Tikslams – aukščio, Siekiams – ryžto ir atkaklumo, Darbams – kūrybiškumo ir sėkmės, Šeimai – santarvės ir meilės! Didžiausi sveikinimai Gimtadienio dienos proga.

Linkime gyvenimo šviesaus, spalvoto ir rožėmis nukloto. Su Ypatinguoju gimtadieniu!

Ilgiausių metų palinkėsim, Tegul nebus juose rudens, Takai pavasario gėlėm nusėti, Ir laimė širdyje gyvens. Giedrų dienų tegul nestinga, Daug sukakčių dar Jums atšvęst, Dainuot širdy gyvenimą kas dieną Ir laimėj bei džiaugsme gyvent!

Leisk gyvenimui tave stebinti! Toliau nepaliaujamai siek svajonių. Vidinės stiprybės ir drąsos joms tikrai turi!

Linkime, kad gimtadienis būtų saldus kaip tortas, lengvas kaip balionas ir karštas kaip žvakutės!

Linkiu, kad džiaugsmas vis lydėtų, kad skrietų dienos lyg daina, vargai ir rūpesčiai neliestų, širdis būtu laimės kupina.

Mūsų gyvenimas – upė, tekanti ramiai gėlėtais slėniais, o kartais pavirstanti į kalnų srautą su kriokliais ar slenksčiais. Kiekvienas etapas savaip žavus ir įveikiamas. Irkis ja drąsiai su mylinčiais ir gerbiančiais tave draugais!

Žmogus yra kaip langas su vitražais. Jis spindi ir kibirkščiuoja, kai saulė šviečia iš išorės, tačiau kai ateina naktis, tikrasis jo grožis atsiskleidžia tik nuo šviesos iš vidaus. Linkime visuomet išsaugoti savo vidinę šviesą!

Sveikiname Tave su Gimimo diena! Saulę didžiulę ir lašą lietaus, medžio ošimą ir giedro dangaus! Kad Tavo norai pavirstų tikrove gražia, jog gėlės žydėtų Tavoj širdyje!

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžiame savo ypatingą šviesą. Istorija skaičiuoja šimtmečius, o žmogus – metus, valandas ir dienas. Sveikiname su dar vienais prabėgusiais metais. Linkime nepamiršti, kad kiekviena skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus ir kas kart atneša naują patirtį, žinias, džiaugsmą, viltį, meilę, juoką, svajones ir laimę!

Su Gimtadieniu! Lai vidinės kelionės nevargina, o augina, o atostogų kelionės vargina ir džiugina. Daug bučkių ir apkabinimų.

Ačiū, kad mane išmokei mylėti, gerbti ir rūpintis kitais taip, kaip norėtume, kad pasirūpintų mumis. Ačiū tau, kad mano gyvenime nebuvo ir nebus dienos, kuomet nepagalvočiau apie tave su didžiausia meile. Net jei negirdžiu tavo balso, jis kasdien skamba mano galvoje. Tu esi mano didžiausias turtas, mama. Myliu tave ir apkabinu.

Age is a question of mind over matter. If you don’t mind, it does not matter.

Sveikiname su gimtadieniu ir linkime daug “wow” ir “aha” momentų!

Džiaukis savo gyvenimu ir nesustok naujų atradimų ir iššūkių kelyje! O šiandien švęsk visa širdimi, tegul ši diena būna įsimintina ir nepakartojama, o kartu ir viena iš begalės nuostabių dienų, kurios tavęs dar laukia.

Su gimtadieniu! Linkiu kad gautum visko, ko norėsi, kad rastum viską, ko ieškosi, ir išsipildytų viskas, apie ką svajosi!

Draugystė nėra kažkas, kas galėtų būti aprašyta popieriuje, nes kada nors ji galėtų išsitrinti. Negali ji būti ir išskaptuota ant uolos, nes ir uolos sudūlėja. Tikra draugystė išsaugoma giliai širdyje, kur išlieka amžinai. Branginu mūsų draugystę ir siunčiu nuoširdžiausius gimtadienio sveikinimus!

Nuoširdžiausiai sveikiname Tave ypatingo gimtadienio proga! Linkime, kad sveikata būtų stipti, noras versti kalnus niekur nepradingtų, svajonės toliau paukščiu sklęstų, o grožis klestėtų ir žydėtų! Būk!

Atrodo, kad laikas bėgte prabėgo. Vieną dieną dar mokeisi atsistoti, o dabar tu išaugai į tokią nuostabią moterį. Ačiū, kad galime tavimi didžiuotis. Tu esi mūsų žvaigždelė! Sveikiname tave su gimimo diena ir siunčiame šilčiausius linkėjimus.

Tegu nepritrūksta gyvenime saulės ir optimizmo, šampano purslų ir braškių šokolade! Ir tegu jus abu supa mylintys ir mylimi žmonės, suteikiantys teigiamų emocijų ir skatinantys stiebtis aukštyn!

Gyvenimas – kaip šokoladinių saldainių assorti dėžutė – niekada nežinai, su kokiu įdaru saldainį išsitrauksi. Linkime išsitraukti tik skaniausius gyvenimo „saldainius“. Nuoširdžiausi sveikinimai ir linkėjimai gimtadienio proga.

Tegul žėri metai ant laiko siūlo lyg žemuogės vaikystėje ant smilgos! Būk sveika ir laiminga.

Gyvenimas yra grožis, žavėkis juo. Gyvenimas yra palaima, naudokis ja. Gyvenimas yra sapnas, paversk jį realybe. Gyvenimas yra iššūkis, priimk jį. Gyvenimas yra pareiga, atlik ją. Gyvenimas yra žaidimas, žaisk jį. Gyvenimas yra turtas, saugok jį. Gyvenimas yra meilė, džiaukis ja. Gyvenimas yra mįslė, įmink ją. Gyvenimas yra nuotykis – leiskis į jį. Su gimtadieniu!