Sveikinimai gimus vaikui

Nuoširdžiausi sveikinimai sulaukus sūnaus! Linkime ramių naktų, naujų įspūdžių ir potyrių pilnų dienų!

Didžiausi sveikinimai, šeimyna, sulaukus savo princesės.

Sveikiname su nauju gyvenimo etapu: daug kantrybės, ramių naktų ir pieno upių. Mažajam linkime žavingos vaikystės plaukiojimo!

Nuoširdžiausi sveikinimai su nauju stebūklėliu! Linkime iš mažo kūdikėlio užauginti Žmogų. Ramių naktelių. Būkite visi sveiki ir laimingi.

Didžiausi sveikinimai jums su nuostabios dukrytės gimimu. Linkime princesei, daug daug sveikatėlės ir nuostabaus, laimingo gyvenimo. O tėveliams daug stiprybės ir kuo mažiau bemiegių naktų!

Nuoširdžiai sveikiname susilaukus sūnelio! Saulėtų dienų, ramių naktų ir kuo daugiau džiugių akimirkų kartu.

Sveikiname pasitikus savo dukrelę, o dukrelę sveikiname atkeliavus į šį pasaulį! Aukite tvirti, kūrybingi ir linksmi! Nekantraujame susipažinti ir bučkis. Valio valio valio!

Miela šeimyna, sveikinimai sulaukus naujo stebuklo! Linkim iš šio mažo daigelio užauginti didį žmogų.

Nuoširdžiausi sveikinimai mamytei ir naujam gyventojui. Aukite dideli, sveiki ir laimingi.

Nuoširdžiausi sveikinimai sulaukus dviejų stebuklų, dvigubos laimės! Linkime ramių naktų, naujų įspūdžių ir potyrių pilnų dienų!

Sveikiname šeimyną su jaunojo ponaičio atėjimu! Ramių naktų ir įdomių turiningų dienų augant kartu.

Būti tėvais yra vienintelė profesija, kurioje pirmiausia suteikiamas vardas, o paskui baigiamas laipsnis.

Sveikiname sulaukus didžiausio gyvenimo stebuklo 🙂 Bučkis ir apkabinimas visiems trims 🙂

Sveikas atvykęs į šį pasaulį! Lai kelionė jame būna pilna įspūdžių ir juoko. Sveikiname tavo tėvelius! Linkime visiems kantrybės, sveikatos ir daug gražių akimirkų kartu!

Nuoširdžiausi sveikinimai naujajam pasaulio piliečiui ir naujai iškeptiems tėveliams. Linkime tvirtos sveikatos, ramių naktų ir smagių akimirkų!

Sveikiname sulaukus mažosios šeimos narės! Tegul būna pilni namai meilės, jaukumo ir juoko. Mylime ir džiaugiamės kartu!

Patys nuoširdžiausi sveikinimai sulaukus dukrelės!!! Sveikatos, stiprybės, kantrybės ir begalinio džiaugsmo laikant savo žvaigždute ant rankų! Labai džiaugiuosi už Jus! Aukit dideli, sveiki ir laimingi. Mėgaukitės ir branginkit kiekvieną akimirką!

Kiekvienas gyvenimo etapas yra savaip žavus ir ypatingas. Bet nė vienas neprilygsta motinystei!

Su dideliu džiaugsmu labai sveikiname sulaukus dar vieno stebuklo! Linkime mėgautis kiekviena akimirka! Bučiuojam, apkabinam ir tikimės greitai pasimatyti!

Sveikiname atsiradus dar dviem smagioms pėdutėms jūsų komandoje

Noriu, kad žinotum, jog buvai labai laukiama ir būsi mylima visą gyvenimą! Tau labai pasisekė, nes turi pačią geriausią komandą. Bučiuoju, apkabinu ir negaliu sulaukti kol susipažinsim!

Mamos šypsnyje atgyja pasakos, lopšinės. Žaislai nusijuokia kartu su tėveliu. Mažute, stiebkis, auk didutė, Tavęs daug laukia nuostabių dienų. Nuoširdžiausi sveikinimai sulaukus dukrelės!

Sveikiname Jūs su atėjusiu stebuklu! Linkime kuo daugiau šypsenų ir ramesnių naktelių! Mylime Jūs ir nekantraujame susipažinti su nauju piliečiu.

Brangieji, Jums šiandien gieda angelai ir džiūgaudami laimės siunčia. Jums šypsosi visi žiedai ir švelnų aromatą skleidžia. Jums groja vėjas už langų, o debesys padangėje šoka. Jums šiandien dėmesys visų, nes atvedėt į žemę žmogų! Ramių naktelių, saldaus pienelio!

Siunčiame pačius nuoširdžiausius sveikinimus ir šilčiausius apkabinimus visai jūsų nuostabiai trijulei! Tegul šis jūsų meilės pumpurėlis visad augs meilėje, bus sveikas, stiprus ir lydimas pačių geriausių širdžių aplink. Be galo džiaugiamės šia jūsų didele laime!

Sveikiname su nauju gyvenimo etapu! Begalinės meilės, skardaus juoko, neįkainojamų pirmų patirčių, ramių naktų ir šilumos. Nepamirštamų akimirkų drauge!

Tu toks mažytis ir gležnutis ir taip nepaprastai brangus. Šiandieną dar tiktai mažas žmogutis, o greitai – didelis žmogus. Dabar tik pati gyvenimo kelio pradžia, tegul ji būna jauki ir šilta. Nuoširdūs sveikinimai sulaukus sūnelio/dukrytės! Stiprūs apkabinimai ir linkėjimai Jūsų nuostabiai šeimai.

Be galo džiaugiamės Jūsų meilės sukurtu stebuklu ir laukiam nesulaukiam, kada pasimatysim.