Sveikinimai, palinkėjimai

Tu geriausia, kaip iš filmo.

Ačiū Tau už meilę, už naktis bemieges, už švelnumą rankų, šilumą širdies. Visada Tu būsi kaip gražiausias žiedas, gėrio ir kantrybės, džiaugsmo ir vilties.

Ačiū Tau, Mamyte, už tai, kad tavosios akys išmokė matyti grožį, tavosios lūpos – tarti tiesą, o tavoji širdis – mylėti žmones! Tu pati nuostabiausia, būk sveika ir laiminga!

Pagalvojau apie tave ir nuotaika iškarto pakilo, noriu ir tau pakelti ją.

Tegu nepritrūksta gyvenime saulės ir optimizmo, šampano purslų ir braškių šokolade!

Norėčiau daug ką parašyti. Bet trūksta žodžių ir minčių. Tik viena štai ką parašysiu: Mylėjau Myliu ir Mylėsiu.

Yra tik du būdai, kaip gyventi. Vienas – galvoti, kad stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas. (Albertas Einšteinas)

Kad pasaka niekada nesibaigtų…

Kaip norėtųsi pasakyti tiek daug, bet širdis neišsirenka tinkamų žodžių. Kaip norėtųsi būti šalia ir tiesiog apkabint, bet atstumas skausmingai viską užgožia. Lieka mintys ir neištarti žodžiai, kurių niekas, išskyrus TAVE, nesupras… Viskas telpa TAVY, Tavo žodyje, MAMA.

Kol esame maži – esi mums visas pasaulis. Kai užaugame, Tavo meilė ir rūpestis kasdien lydi mūsų žingsnius ir linki sėkmės. Tegul gražiausi pavasario žiedai papuoš Tavo rankas, o mūsų meilė ir dėkingumas sušildys širdį.

Kiekvieną naktį aš Tave sapnuoju. Nors neseniai tik pažinau Tave! Kiekvieną naktį lūpas išbučiuoju, bet gaila, kad tiktai sapne….

Sveikatos, džiaugsmo ir tikėjimo, jog ten už posūkio gali įvykti stebuklas.

Ačiū, kad mane išmokei mylėti, gerbti ir rūpintis kitais taip, kaip norėtume, kad pasirūpintų mumis. Ačiū tau, kad mano gyvenime nebuvo ir nebus dienos, kuomet nepagalvočiau apie tave su didžiausia meile. Net jei negirdžiu tavo balso, jis kasdien skamba mano galvoje. Tu esi mano didžiausias turtas, mama. Myliu tave ir apkabinu.

Kiekviena diena yra vakarykštės mokinė.

„Į saldžią tešlą reikia įberti šiek tiek druskos, tada pyragas tampa skanesnis”. Tu esi mūsų druska ir cukrus. Tik Tavo dėka, žinome, ką reiškia skaniausias gyvenimo pyragas ir kaip teisingai jį iškepti.

Tu – mano laimė, džiaugsmas ir svajonė Tu – mano meilės nuostabūs sapnai. Myliu Tave dabar ir amžinai, Tau visos mintys, Tau visi troškimai. Tau visas darbas, ir visi sapnai, Aš nežinau, ką ruošia mums likimas, Myliu Tave dabar ir amžinai…

Dėkui, kad myli. Dėkui, kad pyksti kai reikia. Dėkui, kad jaudiniesi ir rodai rūpestį nuo tada kada galiu tai atsiminti. Dėkui, kad išklausai. Dėkui, kad stengiesi. Dėkui, kad esi!

“Meilė – tai stiprūs ir balti sparnai”. – M. K. Čiurlionis.Užsiaugink sparnus ir skrisk su manimi kartu.

„Kartais atsitinka, kad visai maži dalykai širdyje užima labai daug vietos”. Pagal A.A. Milne knygą “Mikė Pūkuotukas”

Vieną naktį aš tave susapnavau. Į lūpas pabučiavau. Man buvo gera jausti, kad esi šalia, kai pabudau ryte. Aš supratau, kad viskas vyko tik sapne, tada užmerkiau akis staiga, nes norėjau, kad vėl būtų kaip tada.

Kiekvieną dieną dėkoju visagalei visatai ir kitiems burtininkams, kad turiu Tave savo gyvenime.