Sveikinimai vestuvių proga

Su naujo gyvenimo pradžia. Tegul būna ne medaus mėnesis jums, bet dešimtmetis!

Nuoširdūs vestuviniai sveikinimai nuostabiai porai! Gyvenkite taip, kaip norėsite, ir mylėkite tiek, kiek tik galėsite!

Kaip švyturys naktyje, taip ir jūsų meilės šviesa tegul visad parodo kelią į jaukius namus, kur karaliauja šiluma, supratimas ir darna.

Koks stebuklas visgi tas gyvenimas, kiek daug gražių, gerų ir nuostabių žmonių jis dovanoja mums, kai galbūt net nesitikim. Tarp tiek daug veidų ir širdžių jūs radote vienas kitą. Vertinkite vienas kitą, branginkite, mylėkite, paguoskite, palaikykite, būkite vienas kitam geriausi draugai. Raskite kasdienybėje nors keletą akimirkų stebuklo, kad neprastumėte kantrybės, o svarbiausia nepaleiskite vienas kito rankos, laikykitės susikibę jomis, kad ir kokie vėjai pūstų. Būkite labai labai laimingi ir tegul jūsų meilė šviečia Jums net ir tamsiausioje naktyje.

Linkime sugebėjimo ne tik klausytis, bet ir išgirsti vienas kitą. Ne tik žiūrėti vienas į kitą, bet ir žvelgti bendra kryptimi. Ne tik mylėti visa širdimi šiandien, bet ir išlaikyti pagarbius jausmus vienas kitam daugybę metų.

Vestuvių progai iš visos širdies linkime laimės didelės, neblėstančios meilės, santarvės ir paprastų širdį džiuginančių džiaugsmų. Būkit laimingi!

Meilės, džiaugsmo ir naujų pradžių.

Geriausia, kas vyksta…yra dabar… ne tai, kas galėjo būti… ne tai, kas galėtų būti… Jūsų dabarties priežastis yra jūsų praeitis, Kaip ir Jūsų ateities priežastimi bus Jūsų dabartis… Laimingos ir gražios dabarties…visada 🙂 Su Jūsų švente…

Vestuvių proga norėtumėm palinkėti, kad niekada neužgestų meilės ir laimės liepsna, kad džiaugsmas lydėtų visuose bendro gyvenimo keliuose. Didžiausi sveikinimai.

Būkite sveiki, būkite laimingi, būkite kantrūs. Tegul Jūsų gyvenimo upė vingiuoja protingai, aplenkdama krioklius ir seklumas, nešdama Jums tyro šaltinio vandenį, tegul Jūsų gyvenimas būna visada šviesus, tegul Jūsų laimės paukštis niekada neaplenkia savojo lizdo. Visą gyvenimą eikite veidu į Saulę – iki pat saulėlydžio.

Likimas jums dovanojo vienas kitą, o jūs vienas kitam padovanojote savo meilę ir sprendimą būti drauge visą likusį savo gyvenimą. Tegul judviem kartu niekada nieko netrūksta! Tegul būna kuo daugiau akimirkų, kai norisi, kad laikas sustotų! Tegul būna pakankamai šypsenų vienas kitam, palaikymo žodžių ir jaukių apkabinimų! Būkite laimingi, branginkite ir saugokite vienas kitą!

Mielieji, Būkit laimingi, Išskleidę laimės bures, būkit laimingi, pakėlę džiaugsmo taures, būkit laimingi. Būkit laimingi, lydimi nesibaigiančių meilės kerų! Nuoširdžiausi linkėjimai.

Mylėkite ir gerbkite, padėkite ir klausykitės, kartu priimkite į namus džiaugsmą ir liūdesį. Bus visko, ir medaus, ir druskos, tačiau niekada nepamirškite kodėl nusprendėte žengti į šią nuostabiausią gyvenimo kelionę! Sveikiname oficialiai tapus šeima!

Vestuvių proga norėtumėm palinkėti, kad niekada neužgestų meilės ir laimės liepsna, kad džiaugsmas lydėtų visuose bendro gyvenimo keliuose.

Ir jie gyveno ilgai ir laimingai… Linkime, kad šiandien vestuvėmis prasidėjusi pasaka tęstųsi visą gyvenimą!

„Sutuoktinių meilė, laimingai išvengianti tūkstančio atsitiktinumų, visų gražiausias stebuklas, nors ir visų kasdieniškiausias.” – F. Moriakas.